Kontakt

BORI Utbygging AS

Telefon
Ring oss på 63 89 02 00
E-post
Send oss en e-post på bolig@bori.no

Besøksadresse

Bjørnsons gate 35, Lillestrøm

Postadresse

Postboks 323, 2001 Lillestrøm

Kontakter

Geir Opedal

Geir Opedal

Stilling
Direktør
Selskap
BORI Utbygging AS
Telefon
Ring Geir Opedal på 913 30 807
E-post
geir.opedal@bori.no
Camilla Kivedahl

Camilla Kivedahl

Stilling
Markedskoordinator
Selskap
BORI Utbygging AS
Telefon
Ring Camilla Kivedahl på 920 95 227
E-post
camilla.kivedahl@bori.no
Terje Oterholt

Terje Oterholt

Stilling
Prosjektleder
Selskap
BORI Utbygging AS
Telefon
Ring Terje Oterholt på 982 61 910
E-post
terje.oterholt@bori.no
Ole Nadden

Ole Nadden

Stilling
Prosjektleder
Selskap
BORI Utbygging AS
Telefon
Ring Ole Nadden på 453 95 363
E-post
ole.nadden@bori.no
Gjermund Brennsæter

Gjermund Brennsæter

Stilling
Prosjektleder
Selskap
BORI Utbygging AS
Telefon
Ring Gjermund Brennsæter på 911 62 269
E-post
gjermund.brennsaeter@bori.no
Bjørn Frode Nørve

Bjørn Frode Nørve

Stilling
Prosjektleder
Selskap
BORI Utbygging AS
Telefon
Ring Bjørn Frode Nørve på 907 51 390
E-post
bjorn.frode.norve@bori.no
Tormod Fredriksen

Tormod Fredriksen

Stilling
Teknisk rådgiver
Selskap
BORI Utbygging AS
Telefon
Ring Tormod Fredriksen på 970 01 617
E-post
tormod.fredriksen@bori.no
Tor Ståle Bakkemo

Tor Ståle Bakkemo

Stilling
Teknisk rådgiver
Selskap
BORI Utbygging AS
Telefon
Ring Tor Ståle Bakkemo på 959 88 861
E-post
tor.stale.bakkemo@bori.no
Katrine Müller

Katrine Müller

Stilling
Prosjektleder teknisk
Selskap
BORI Utbygging AS
Telefon
Ring Katrine Müller på 909 51 522
E-post
katrine.muller@bori.no

Utleie

Utleie

Fredric Straume

Fredric Straume

Stilling
Eiendomsmeglerfullm. MNEF
Selskap
BORI Utleiemegler
Telefon
Ring Fredric Straume på 404 99 540
E-post
fredric.straume@bori.no

BORI har siden oppstarten i 1946 bygget over 13.500 boliger på Romerike og omegn, samt i Indre Østfold

Bli Bori-medlem

  • Forkjøpsrett
  • Rabatter
  • Medlemspris på forsikringer

Visninger

Fordeler med å kjøpe ny bolig

Bolig er den største investeringen man gjør i livet. For mange står valget mellom å bygge nytt eller kjøpe brukt.

Les mer

Prosjekter

Stasjonsløkka

Stasjonsløkka

Fuglekvitter og glimt av rådyr på morgenkvisten - kun 30 minutter fra den hektiske hovedstaden. Stasjonsløkka har fått navnet sitt nettopp fra den nære beliggenheten til togstasjonen. Første trinn har fått navnet Lokstallen, et boligbygg som består av 36 flotte leiligheter fordelt over 4 etasjer. Kjenn følelsen av noe som er helt nytt - alt brukes for første gang av DEG! Velkommen til Stasjonsløkka!

Grindatunet

Grindatunet

Sentrumsnære leiligheter i sjarmerende omgivelser. Grindatunet ble ferdigstilt høsten 2016 og prosjektet er utsolgt.

Husebyhagen

Husebyhagen

Husebyhagen - et bofellesskap omgitt av frodighet, natur, historie og kultur, der du aldri trenger å føle deg ensom