Kontakt

BORI Utbygging AS

Telefon
Ring oss på 63 89 02 00
E-post
Send oss en e-post på bolig@bori.no

Besøksadresse

Bjørnsons gate 35, Lillestrøm

Postadresse

Postboks 323, 2001 Lillestrøm

Kontakter

Geir Opedal

Geir Opedal

Stilling
Direktør
Selskap
BORI Utbygging AS
Telefon
Ring Geir Opedal på 913 30 807
E-post
geir.opedal@bori.no
Bjørn Frode Nørve

Bjørn Frode Nørve

Stilling
Prosjekt-/teamleder Boligutvikling
Selskap
BORI Utbygging AS
Telefon
Ring Bjørn Frode Nørve på 907 51 390
E-post
bjorn.frode.norve@bori.no
Stian Radford

Stian Radford

Stilling
Prosjekt-/ teamleder Prosjekt
Selskap
BORI Utbygging AS
Telefon
Ring Stian Radford på 405 21 161
E-post
stian.radford@bori.no
Ole Nadden

Ole Nadden

Stilling
Prosjektleder Boligutvikling
Selskap
BORI Utbygging AS
Telefon
Ring Ole Nadden på 453 95 363
E-post
ole.nadden@bori.no
Gjermund Brennsæter

Gjermund Brennsæter

Stilling
Prosjektleder Boligutvikling
Selskap
BORI Utbygging AS
Telefon
Ring Gjermund Brennsæter på 911 62 269
E-post
gjermund.brennsaeter@bori.no
Lillian Ussberg

Lillian Ussberg

Stilling
Markedsansvarlig
Selskap
BORI Utbygging AS
Telefon
Ring Lillian Ussberg på 416 24 103
E-post
lillian.ussberg@bori.no
Espen Olaisen

Espen Olaisen

Stilling
Prosjektleder Projekt
Selskap
BORI Utbygging AS
Telefon
Ring Espen Olaisen på 982 27 441
E-post
per.espen.moller.olaisen@bori.no
Geir Olstad

Geir Olstad

Stilling
Prosjektleder Prosjekt
Selskap
BORI Utbygging AS
Telefon
Ring Geir Olstad på 415 36 924
E-post
geir.olstad@bori.no
Cecilie Hansen

Cecilie Hansen

Stilling
HMS-rådgiver
Selskap
BORI Utbygging AS
Telefon
Ring Cecilie Hansen på 472 53 267
E-post
cecilie.hansen@bori.no
Lars Persson

Lars Persson

Stilling
Prosjektleder Prosjekt
Selskap
BORI Utbygging AS
Telefon
Ring Lars Persson på 980 38 377
E-post
lars.persson@bori.no

BORI har siden oppstarten i 1946 bygget over 13.500 boliger på Romerike og omegn, samt i Indre Østfold

Bli Bori-medlem

  • Forkjøpsrett
  • Rabatter
  • Medlemspris på forsikringer

Visninger

Fordeler med å kjøpe ny bolig

Bolig er den største investeringen man gjør i livet. For mange står valget mellom å bygge nytt eller kjøpe brukt.

Les mer

Prosjekter

Grindatunet

Grindatunet

Sentrumsnære leiligheter i sjarmerende omgivelser. Grindatunet ble ferdigstilt høsten 2016 og prosjektet er utsolgt.

Stasjonsløkka

Stasjonsløkka

Fuglekvitter og glimt av rådyr på morgenkvisten - kun 30 minutter fra den hektiske hovedstaden. Stasjonsløkka har fått navnet sitt nettopp fra den nære beliggenheten til togstasjonen. Første trinn har fått navnet Lokstallen, et boligbygg som består av 36 flotte leiligheter fordelt over 4 etasjer. Kjenn følelsen av noe som er helt nytt - alt brukes for første gang av DEG! Velkommen til Stasjonsløkka!

Husebyhagen

Husebyhagen

Husebyhagen er et unikt boligprosjekt for deg over 50 år!

Luhrtoppen

Luhrtoppen

For deg som ønsker Lørenskogs vakreste utsikt! Ønsker du å bo med nærhet til hovedstaden, samtidig som du er omringet av nydelig natur? Leilighetene på Luhrtoppen ligger sentralt i Lørenskog kommune, med nærhet til skoler, barnehager, offentlig kommunikasjon og gode servicetilbud.